Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.756 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 24 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.