Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 80 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | RC–168T |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 2100W |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.