Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 80 × 60 cm |
| Capacity | >1501ml, 12L |
| Power (W) | 1800 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Power | 1800W |
Instock
There are no reviews yet.