Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 67 × 92 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 18-22L/H |
| Model Number | PZG-618CTB |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 1800W |
| Brand Name | KOAL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.