Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 70 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | JIAS |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 1800 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | High Power |
| Feature2 | Stainless steel |
| Feature3 | Round plate |
| Feature4 | double cylinder |
| Feature5 | rapid cooling |
| Feature6 | high production |
| Feature7 | 2 pans |
| color | silver |
| name | ice cream roll machine |
| function | ice cream roll making machine |
| function 1 | rolled ice cream maker |
008617104818481 |
Instock
There are no reviews yet.