Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 91 kg |
|---|---|
| Dimensions | 101 × 91 × 92 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LBJ – A1 |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 1200 W |
| Brand Name | Dananhai |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220 v, 220v 50hz |
| Machine size | 46*57*90cm |
| Weight | 80 kg, 120kg |
| Model | LBJ-A2 |
| Power | 1800W |
| mold | 2pcs |
| Capacity /mould | 80pcs |
| Size | 900*580*810mm |
Instock
There are no reviews yet.