Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 78 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 6L*2 |
| Model Number | Ice Cream Machine |
| Certification | none |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Commercial ice cream machine |
| Model | Commercial ice cream machine |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 1500W |
| Product number | JD2243B |
Instock
There are no reviews yet.