Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 70 × 140 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | OTHER |
| Model Number | ZQR-01M |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 1.2KW |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Commercial ice cream machine |
| Model | ZQR-01M |
| Material | Stainless steel |
| Power | 1.2KW |
| Packing size | 715*685*1390mm |
| Output | 3000 pcs/day |
| Voltage | 220V/110V 50/60Hz |
| Refrigerant | R22/R404A |
| Product number | YD0293D |
Instock
There are no reviews yet.