Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 50 × 75 cm |
| Capacity (Quart) | 500ml |
| Model Number | 750 |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 750w |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| name | swirl ice cream machine |
| material | 304 SUS |
| cup | plastic |
| power | 750w |
Instock
There are no reviews yet.