Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 1001-1500ml |
| Model Number | ICM-15A |
| Certification | none |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | 1001-1500ml |
| Power (W) | 140W |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | Mainland China |
| Climate Type | SN/N/ST/T |
| Voltage | AC220-240V/50Hz |
| Cooling Temperature Range | -18-43℃ |
Instock
There are no reviews yet.