Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 1L |
| Model Number | BQL-A10E1 |
| Certification | UL |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 50w |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| power mode | AC |
| rated voltage | 220 |
| function | Double barrel |
| 3C certificate number | 2014010713675806 |
Instock
There are no reviews yet.