Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 60 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Placement Method | Horizontal |
| Total capacity | 200L |
| Freezing capacity | 10kg/12h |
| Energy efficiency grade | Level 1 |
| Maximum stacking layer | 5 layers |
Instock
There are no reviews yet.