Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 1w, 180 |
| Brand Name | OIMG, WEILI |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | NO |
| Type | Self-cooling, Compressor Refrigeration |
| Capacity (Quart) | 2.1 |
| Voltage (V) | 120 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | ICE-2030 |
| Function | Automatic |
| Product name | Fruit Ice Cream Maker Machine |
| Material | ABS + Stainless Steel |
| Usage | Home Ice Cream Make |
| Description | Soft Stable Performance Ice Cream Maker |
| Item | Kitchen Items |
Instock
There are no reviews yet.