Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 8 cm |
| Capacity (Quart) | 01 |
| Model Number | FL09 |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | starland |
| STARLAND Model | FL202 |
| Origin | Mainland China |
| 3 Types | Yes |
| Modeling Nozzle Lids | Yes |
| Mould Nozzle Caps For Soft Ice Cream Machines | Yes |
| Inner Diameter | 29mm |
| Color | White |
| 3 Types Flowers Shaped | Yes |
Instock
There are no reviews yet.