Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CB, CE |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 0W |
| Brand Name | QiufengCheng |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.