Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 30 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | Capacity:1000ml |
| Model Number | JCY0880BJH |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | 500-1000ml |
| Power (W) | 20W |
| Brand Name | HIMOSKWA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.