Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Capacity (Quart) | Coffee cone machine |
| Model Number | DST-3 |
| Certification | CE |
| Capacity | >1501ml, More capacity contact the seller |
| Power (W) | Other |
| Brand Name | CNYUNIAO |
| Origin | Mainland China |
| More Details | Contact us 8613824555378 |
| Size | 450 * 430 * 650mm |
Instock
There are no reviews yet.