Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 59 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YN480-12 |
| Certification | none |
| Capacity | >1501ml, 32000pcs/day |
| Power (W) | 5500W |
| Brand Name | CNYUNIAO |
| Origin | Mainland China |
| Size | 3090*1030*900+260MM |
8613824555378 |
|
| NW | 380kg |
Instock
There are no reviews yet.