Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 56 × 72 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 6L |
| Model Number | 160 |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | 500-1000ml |
| Power (W) | 1600W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Soft Ice cream Machine |
| Power | 1600W |
| Voltage | 220V/110V |
| Weight | 45Kg |
| Packing | Wooden |
| Size | 29x64x81cm |
| Production | 18L/h |
| Refrigerant Gas | R290 |
| Shipping | Within 10 days |
Instock
There are no reviews yet.