Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 24 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | ormismart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.