Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 81 × 90 cm |
| Capacity (Quart) | 260 |
| Model Number | xm50 |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | JAGDE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.