Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 80 × 150 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 35.2L |
| Model Number | ZY-370 |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | >1501ml, 7L*4 and 1.8L*4 |
| Power (W) | 4200W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
ZY-370 |
|
| Origin | Mainland China |
| Name | Ice cream machine |
| Model | 7 head ice cream |
| Voltage | 220/380V |
| Power | 4200W |
| Size | 82*74*134CM |
| Weight | 200KG |
Instock
There are no reviews yet.