Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.716 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Ice cream cup |
| Capacity | 500-1000ml |
| Power (W) | 130W |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.