Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 60w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Refrigeration mode | Semiconductor refrigeration |
| Production Enterprise | Bear Electric Appliance Co., Ltd. |
Instock
There are no reviews yet.