Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 65 × 91 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 4.2L*2 |
| Model Number | BL25Y |
| Certification | CE, UL |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | MYLEI |
| MYLEI Model | BL25y |
| Origin | Mainland China |
| Refrigeration capacity | 18L/H |
| size | 42*55*76cm |
| material | stainless steel |
| Refrigerant injection | R22/R410a |
Instock
There are no reviews yet.