Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 69 × 135 cm |
| Capacity (Quart) | 6.5L*2 |
| Model Number | YKF |
| Certification | CE |
| Capacity | >1501ml, 6.5L*2 |
| Power (W) | 2200W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China, China |
| Name | Ice cream machine |
| Size | 54*59*136CM |
| Power | 2200W |
| Voltage | 110V/220V |
| Weight | 118KG |
| Output | 20-28L/H |
Instock
There are no reviews yet.