Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 40 cm |
| Capacity (Quart) | 1L |
| Model Number | ICM-1000C |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | 500-1000ml |
| Power (W) | 135W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Name | Home ice cream machine |
| Product model | ICM-1000C |
| Volume | 1L |
| Net weight | 4.2kg |
| Total input power | 135W |
| Use environment temperature | 10-32°C |
| Product size | 218*255*278mm |
| Inner barrel size | 127.6*124.5*114mm |
| Product number | GL3419 |
Instock
There are no reviews yet.