Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Capacity | >1501ml, 20 Liters |
| Power (W) | 1400W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Special Feature | Programmable |
| Material | Stainless Steel, Copper |
| Product Dimensions | 19.6 x 27.5 x 15.7 inches |
| Item Weight | 150 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.