Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 31 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | IC1280 |
| Certification | none |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 130W |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
| Name | Ice Cream Machine |
| Voltage | 220V-50HZ |
| Power | 135W |
| Rated capacity | 1.2L |
| Product weight | 8kg |
| Product size | 30*24*38cm |
| Liner material | uncoated aluminum liner |
Instock
There are no reviews yet.