Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | AirCooling |
| Capacity | 500-1000ml |
| Power (W) | 10w10 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.