Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 74 × 57 × 88 cm |
| Model Number | SD-178L |
| Certification | none |
| Capacity | >1501ml, 178L |
| Power (W) | 15 |
| Brand Name | CNYUNIAO |
| Origin | Mainland China |
| Color | Silver |
| Size | 63*46*90cm |
| Net weight | 130KG |
| Layer | 4-6 |
| Power | 1700w |
Instock
There are no reviews yet.