Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 35 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 780W |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.