Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 43 × 37 cm |
| Capacity (Quart) | 1.5L |
| Model Number | ICM-16A |
| Certification | CB |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | 1001-1500ml |
| Power (W) | 140W |
| Brand Name | HICON |
| Origin | Mainland China |
| color | Silver and white |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Bowl | 1.5L |
| Function | Ice cream maker |
| Temperature | -18℃~43℃ |
| Weight | 10.6Kg |
Instock
There are no reviews yet.