Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 68 × 80 cm |
| Capacity (Quart) | 420kg/d |
| Model Number | Ice Maker Machine |
| Certification | CE |
| Type | Water-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | As Description |
| Brand Name | KOAL |
| Origin | Mainland China |
| Use | Commercial Ice Maker |
| Function1 | Ice Cube Maker |
| Function2 | Ice Maker Machine |
| Function3 | Clear Ice Maker |
Instock
There are no reviews yet.