Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 61 × 99 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 48L/H |
| Model Number | 28-2T |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | >1501ml, 48L/H |
| Power (W) | 2200 |
| Brand Name | FUWODA |
| FUWODA Model | 28-2T |
| Origin | Mainland China |
| Name | Hard ice cream machine |
| Model | 28-2T |
| Material | Stainless steel |
| Power | 2200W |
Instock
There are no reviews yet.