Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 82 × 153 cm |
| Capacity (Quart) | 6.5L*2 |
| Model Number | BL25Q |
| Certification | CE, UL |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 2000W |
| Brand Name | PBOBP |
| Origin | Mainland China |
| Voltage: | 220V/110V 50/60 Hz |
| Size: | 56*71.5*138cm |
| Gross weight: | 110kg |
| Refrigerant: | R22 /R410A |
| Hopper volume: | 6.5L *2 |
Instock
There are no reviews yet.