Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 25 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 7 |
| Model Number | IP20B |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | starland |
| Origin | Mainland China |
| Material | Food Grade Stainless Steel |
| Stainless Steel Molds | Yes |
| Weight | 3.75kg |
| Popsicle Maker Ice Pop Mould | Yes |
| 20 cells in one | Yes |
| Dimension | 35*15.5*22cm |
| Commercial and Home Use | Yes |
| Options | 6 |
| with Sticks Holder | Yes |
Instock
There are no reviews yet.