Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 32 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 1w, 180 |
| Brand Name | OIMG, OEM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| Type | ice cream maker for home use |
| Capacity (Quart) | 1.5 |
| Voltage (V) | 230 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | ICM23-1 |
| Function | Automatic |
| colour | silver, whiterefrigerant:R134a |
| Product name | Soft Ice Cream Machine |
| Color | White |
| Name | Home Ice Cream Machine |
| Keyword | Ice Cream Machinem |
| Description | Home Ice Cream Maker Machine |
| Material | ABS |
| Usage | Home Kitchen |
| Item | Small Ice Cream Maker Machine |
| Feature | Operate |
| Certification | ce, EMC, GS, LFGB, rohs, SASO |
Instock
There are no reviews yet.