Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 26 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | Soft Ice Cream Machine with 1 Flavor |
| Model Number | CH-ST16EW, CH-1G01 Soft Ice Cream Machine with 1 Flavor |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | <500ml, 1L/H |
| Power (W) | 100W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220/110V 50/60HZ |
| Material | Stainless Steel |
| Product Size | 355*260*228mm |
| Net weight | 7.5kg |
| Warranty | 12 Months |
Instock
There are no reviews yet.