Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 62 × 88 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 6, 5*2L |
| Model Number | ZY-25C |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | 1001-1500ml, 13L |
| Power (W) | 2000W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
ZY-25C |
|
| Origin | Mainland China |
| Products | Ice cream maker |
| Model | ZY-25CT |
| Power | 2000W |
| Output | 25-28L per hour |
| Size | 71.5*56*78CM |
| Weight | 105KG |
Instock
There are no reviews yet.