Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 55 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 5800ML |
| Model Number | YB7120-TW, ICM-12S |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | <500ml, 5.8L |
| Power (W) | 1000W |
| Brand Name | KOAL |
| Origin | Mainland China |
| Name | commercial hard ice cream machine for sale |
| Voltage | 110V/60Hz, 220V50Hz/60Hz |
| Power | 1000W |
| Production | 20L/H |
| Weight | 51KG |
| Refrigerant | R290a/R410a/R404a |
| Dimension | 45*50*50cm |
| Material | stainless steel |
| Function1 | ice cream machine |
| Function2 | soft ice cream machine |
| Function3 | ice cream maker |
| Function4 | ice cream vending machine |
| Function5 | ice cream machine sale |
| Function6 | ice cream machine at home |
| Function7 | ice cream making |
| Function8 | fruit ice cream maker |
| Function9 | ice cream maker price |
| Function10 | making machines ice cream |
Instock
There are no reviews yet.