Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 32 cm |
| Capacity (Quart) | 2000 |
| Model Number | BPZ-01 |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | 1001-1500ml |
| Power (W) | Mold |
| Brand Name | starland |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| is_customized | Yes |
| Stainless Steel | Yes |
| 40pcs in one tray | Yes |
Instock
There are no reviews yet.