Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | KD-ZZ01 |
| Certification | CE |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 180w |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Is it plugged in? | Yes |
| power | Below 800W |
| color | White, Red, Black |
| rated power | 180 |
| rated voltage | 220 |
| Rated frequency | 50 |
Instock
There are no reviews yet.