Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | <500ml |
| Power (W) | 25w |
| Brand Name | EXUAN |
| Origin | Mainland China |
| Function | Ice Cream Make |
Instock
There are no reviews yet.