Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 51 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | CM-D |
| Capacity | 1001-1500ml |
| Power (W) | 1300W |
| Brand Name | ChillMaster |
| Origin | Mainland China |
| Production | 15-20L/H |
| Size | 36*51*70cm |
Instock
There are no reviews yet.