Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 33 × 30 cm |
| Model Number | Ci510 |
| Certification | CE |
| Type | Self-Cooling |
| Capacity | 500-1000ml |
| Power (W) | 150w |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| features | household, ice cream machine, home, DIY, white |
Instock
There are no reviews yet.