Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 62 × 138 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 30 |
| Model Number | AT-IR-7125DW |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | KOAL |
| Origin | Mainland China |
| Item name | hard ice cream machine |
| Material | 304 food grade stainless steel |
| Voltage | 110V/220V 50HZ/60HZ |
| Power | 3000W |
| Machine weight | 85kg |
| Machine size | 620x515x1280mm |
| Freezing cylinder number | 1 |
| Freezing cylinder volume | 6L |
| Production Capacity | 25-30L/H |
| Shipping way | by air, or by sea (CFR) |
| Function1 | Freezer Gelato |
| Function2 | hard ice cream machine |
| Function3 | ice cream soft machine |
| Function4 | making machines ice cream |
| Function5 | ice cream machine price |
| Function6 | mini ice cream maker |
| Function7 | ice cream machine |
| Function8 | ice cream roll maker |
| Function9 | commercial soft ice cream machine |
| Function10 | ice cream maker |
| Function11 | automatic hard ice cream machine |
Instock
There are no reviews yet.