Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 76.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 58 × 89 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 80w |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Operating Temperature | 5-32°C / 41-89.6°F |
| Ice Cream Production Efficiency | 12 L/3.2 Gal per Hour |
| Cylinder Capacity | 4.5 L/1.2 Gal |
| Noise Level | ≤66 dB |
| Hopper Material | Stainless Steel 304 |
| Main Material | Stainless Steel 201 |
Instock
There are no reviews yet.