Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | >1501W |
| Model Number | ox101201s |
| Certification | ce |
| Brand Name | Hoodakang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.