Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 6 cm |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | GY50-234 |
| Certification | ce |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| product category | Heating coaster |
| rated Power | 36W |
| rated voltage | 110/220V |
| temperature | 45/55/85 degree |
| heating mode | PTC heater |
| packaging volume | 24.5 * 20 * 5.8cm |
| product Size | 151 * 127 * 2.2cm |
Instock
There are no reviews yet.